Gypsy Wife Quilt II – 2. Gotowe bloki typu main

Może Ci się również spodoba

5 komentarzy

 1. Wiola napisał(a):

  Kiedyś napisałam, że kolorystyka pierwszej Gypsy Wife bardziej do mnie przemawia ale dzisiaj, kiedy zobaczyłam zestawienie większej ilości bloków mogę powiedzieć, że ta również podoba mi się. Jeszcze wiele pracy przed Tobą Elu ale widzę, że idzie Ci to bardzo sprawnie. Brawo Ty!

 2. Ania Ploch napisał(a):

  Planowałam zacząć od tej właśnie strony: mains, fillers i paski na końcu. Dopiero wtedy łączenie w sekcje. Wynika to z tego że wciąż tkwię na etapie wybory tkanin. Mam spore wątpliwości czy mój pierwszy wybór jest “mój”. I stąd postój 🙁
  Wierzę że szycie w tej kolejności: main, filler, paski da mi możliwość manewru na etapie całego quiltu. Twoja “zimna” wersja podoba mi się bardzo. Bardziej niż ciepła. Super!

  • elazeman napisał(a):

   A ja mam wątpliwości co do wybranych szmat. Takie mocne te wzory są. Do fillersów chcę dać drobniejsze mniej intensywne wzorki.

  • Ania Ploch napisał(a):

   wg mnie wybrałaś szmaty rewelacyjnie! Te mocne i duże wzory bardzo mi się podobają i świetnie grają. Ale jeśli dasz do fillersów drobniejsze wzory to będzie bardzo naturalne: mi szkoda takich dużych ładnych wzorów ciachać na drobne kawałeczki bo tracą wygląd. Na pewno wersja chłodna będzie dużo bardziej kontrastowa i mniej “busy” niż I żona. Przynajmniej ja tak czuję finał.