Patchworki w domu

Może Ci się również spodoba

10 komentarzy

 1. mięta napisał(a):

  Wszystkie prace są piękne. Jedne kolorystycznie bardziej mi się podobają a inne mniej(ale tylko z powodu nie moich kolorów) Na przykład te domki to ja bym u sibie powiesiła w dużym pokoju ,tak mi się podobają:)
  I myślę, że eksponowanie patchworków na ścianach zależy wyłącznie od tego co komu sie podoba. Gdybym ja umiała tak szyć to bym wieszała takie własnie wielkości obrazów.Pozdrawiam serdecznie:)

  • elazeman napisał(a):

   Bardzo mi miło, że Ci się podobają. U mnie niebieski nie bardzo pasuje do wystroju dużego pokoju. Musiałabym poszukać czegoś innego.

 2. Marta Naturalna napisał(a):

  Elu, z każdą pracą podziwiam Cię za talent i pracę, którą wkładasz w poszerzanie swoich umiejętności. Oczywiście prezent ślubny jest moim osobistym numerem 1 w tym zestawieniu, ale domki stanowczo skradły moje serce 🙂 Kołderka z trójkątów też wspaniała, dziewczęca, ale nie słodka.

 3. burżujka domowa napisał(a):

  Jakby co to ja niedługo będę miała dużo metrów to tu to tam. Poduszka się przyda, narzuta do sypialni, otulacz na zimowe wieczory przed kominkiem. Zapraszam do “utylizacji” 🙂
  Piękne zdjęcia no i prace…. A fotka z domkami i wczorajsza w fioletach to kierunek który podbije internety! Cytując Karlssona z dachu- “Rób tak dalej”

  • elazeman napisał(a):

   Pamiętam o przyroście metrów u Burżujki 🙂 Na razie jest wizja, pomału przekuje się w plan 🙂

 4. barbaratoja napisał(a):

  Cudne, cudne a dla mnie też domki najcudniejsze 😉

 5. Beata napisał(a):

  Piękne patchworki, piękne zdjęcia. . Miałam napisać,że domki dla mnie to numer 1, ale przecież wszystkie są super! Zdjęcie domków jest bardzo klimatyczne 🙂