O Pracowni

IMG 0010

Co nieco o mnie

Nazywam  się Elżbieta Zeman. Projektuję, farbuję, szyję i pikuję. Patchwork i quilt to moja pasja. Prowadzę kursy i warsztaty poświęcone różnym patchworkowym technikom oraz farbowaniu tkanin.

Jestem członkinią Stowarzyszenia Polskiego Patchworku. W latach 2018-2020 byłam wiceprezeską Stowarzyszenia i redaktorką naczelną czasopisma pt. “Szyjemy Patchwork”, którego głównym założeniem jest popularyzacja patchworku oraz budowanie społeczności poprzez wymianę doświadczeń.

Chętnie biorę udział w konkursach i wystawach patchworkowych. Niektóre z tych wydarzeń współorganizuję. Moje prace są prezentowane w publikacjach krajowych i zagranicznych. Od kilku lat tworzę wraz z entuzjastkami patchworku lokalną grupę  Patchwork Cokolwiek Pomorski.

Jak działa Pracownia Patchworkowa?

Od czerwca 2020 prowadzę działalność jako jednoosobowa firma. Prowadzę markę osobistą i stronę z popularnym blogiem poradniczym elazeman.pl (istniejącą od 2016 r.), a na stronie pikowanienalongarmie.pl/ oferuję usługę pikowania prac dla moich Klientek. Moja najnowsza marka to Projekt Mandala, gdzie skupiam się na produktach farbowanych ręcznie.

Pracownia jest obecna w social mediach: prowadzę konto firmowe na Facebook i Instagram. Dodatkowo możesz mnie znaleźć na Pinterest i You Tube.

Firmy i osoby zainteresowane współpracą zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Interesują mnie wyłącznie propozycje związane z profilem mojej działalności.

Kazdy moze pikowac1
cropped logopracowniaaczbn

elazeman.pl

Moja marka osobista. Tu znajdziesz blog, prowadzony od 2016 roku i sklepik z gotowymi patchworkami.

logoczbpikowanie

pikowanienalongarmie.pl

Oferta pikowania usługowego z portfolio prac wykonanych dal Klientek.

projket mandala6

Projekt Mandala

Sklepik z wyrobami ręcznie farbowanymi. Tkaniny i akcesoria.

Tel. 515 808 092

poczta@elazeman.pl

Social media

Zapraszam do odwiedzin na moich kanałach!

MG 1278