Pięć srok za ogon

Trzymam pięć srok za ogon. Mam sporo projektów zaczętych, na różnych etapach “produkcji”. Czas zrobić  z tym porządek. Przynajmniej częściowo.

Dlatego staram się nie rozpoczynać nic nowego i pracować nad rozgrzebanymi projektami. Dwa z nich są w fazie mocno zaawansowanej i zajmują mnie teraz najbardziej. Pierwszy z nich to psychodeliczny “Absynt” – projekt OBW. O nim będzie więcej wkrótce, bo została mi do wszycia już tylko lamówka.

Projekt zostal ukończony- wiecej TU

Dziś troszkę o projekcie, który szyję od niedawna, ale bardzo intensywnie. Tkaniny w wybranej kolorystyce zaczęłam gromadzić w czerwcu (wtedy część z nich pokazałam TU). W planach miałam narzutę na łóżko do naszej sypialni. To trudny temat, bo musi się podobać nie tylko mi, ale i mojemu mężowi. Na szczęście ta szalona kolorystyka została zaakceptowana 🙂

Kiedy znalazłam wzór Tuli Pink “Fairy Tale Lane” wiedziałam już, że to jest to! Musiałam dokupić jeszcze brakujące tkaniny, ocieplinę i coś na spód, żeby skończyć ten projekt. Narzuta jest “letnia”, więc musi być skończona latem. Dziś przygotowałam wszystko do spięcia kanapki:

WP_20160802_14_56_58_Pro

Jak widzicie użyłam “trumiennych” tkanin 🙂 Małe zbliżenie:

WP_20160802_14_57_06_Pro(1)

Uprzedzając pytania: tak, te “autostrady” są zszywane z kawałków i było z nimi sporo zabawy. Myślę jednak, że było warto. Jeszcze tylko spiąć to wszystko agrafkami i przyjdzie pora na pikowanie. Mam trochę obaw ze względu na rozmiar pracy – 215 x 185 cm.

Projekt został ukończony – wiecej TU

Oczywiście to nie wszystko. Skończyłam tuniczkę dla Siostry 🙂 Szyję sobie spódnicę z półkoła i mam nadzieję, że zdążę przed wakacyjnym wyjazdem.

I tak to z tymi srokami jest.

Pozdrawiam

podpis

PS

Pudełko pralinek ma już swoją właścicielkę – urodzi się co prawda w październiku, ale kocyk już na nią czeka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 komentarzy “Pięć srok za ogon”