Gypsy Wife Quilt 6. Top patchworku gotowy

Gypsy Wife Quilt 6. Top patchworku gotowy

Czas poświąteczny spędzam (częściowo) przy maszynie. Dzięki temu skończyłam top Gypsy Wife.

Gipsy Wife patchwork

Pozostaje wyrównać dół – piszę o tym, bo syn pytał czy zostaną te wstążki :), skanapkować i wypikować. Wybrałam już tkaninę na spód, waham się, co do wypełnienia. Żeby nie podejmować decyzji pochopnie wczoraj skanapkowałam  chudą Żonę Farmera i to ją pierwszą wypikuję.

Rady dla szyjących Gypsy Wife są ciągle aktualne. Oczywiście kupiłam za dużo tkanin – mogłabym uszyć jeszcze jeden taki quilt z nich 🙂 Przez ten nadmiar moja praca jest mocno “scrappy”, czyli po naszemu wyszła pstrokata. Nie wiem jeszcze czy tak pozostanie, ale jakoś mi to w tej pracy nie przeszkadza. W końcu to żona cygańska 🙂

Pozdrawiam i migiem biorę się za szycie sylwestrowej sukienki, bo czas goni 🙂

podpis

PS

Nogi Syna 🙂

7 komentarzy

Wzory Jenn są gdzieś daleko wśród moich pobożnych życzeń. Twoja cyganka jest śliczna, ciepła i idealnie pstrokata. Gratuluję finiszu i sama biorę się za swoją farmerkę 🙂 Wspaniale uszytego 2017!

Elu, Twoja Żona jest piękna! Ja chyba na najbliższe pół roku się “zażenię”. Mam silne postanowienie skończyć Farmerską (połowa bloków) i uszyć Cygańską.
Postanowienia mają szansę się spełnić biorąc pod uwagę że mój umysł się uwalnia z innych zobowiązań.
Twoja wersja bardzo ładna jest – podoba mi się.
Ciekawa jestem pikowania bo aż kusi żeby sobie poeksperymentować na każdym bloku coś innego. Powodzenia w pikowaniu “Chudej” 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 + twenty =