Konkurs “Pomarańczowo mi…” – termin przyjmowania zgłoszeń przedłużony

Wszystko zdradziłam w tytule wpisu.

I already said everything in the title [“Feeling like orange…” – deadline for contest application prolonged]

Jeśli jeszcze się zastanawiacie nad udziałem w tym konkursie – lepiej weźcie się za szycie! Więcej informacji o zasadach, regulamin i karta zgłoszeniowa jest na stronie Stowarzyszenia Polskiego Patchworku – tutaj.

Ja napiszę tylko, że uszyłam i zgłosiłam 🙂 Ponieważ regulamin konkursu nie pozwala pokazywać prac przed wielkim finałem, więc z prezentacją mojej pracy konkursowej muszę się wstrzymać. Bardzo Was zachęcam do udziału w tym konkursie. Regulamin pozwala na twórcze potraktowanie tematu i pokazanie co nam w duszy gra. Ja szyłam z tym większą przyjemnością, że pomarańczowy to jeden z moich kolorów-faworytów.

Pomarańczowo mi...If You are still not sure about taking part in this contest – better start sewing!  More info about rules and an application form are available on Polish Patchwork Society website – here.

I can only say that I made it and send it 🙂 Rules say, that You can not show Your work before the big final, so I have to wait to present it to You. I stronly encourage You to take part in the contest. Rules are flexible, You can be creative and show whatever plays in Your soul. I really enjoyed sewing it, as orange is one of my favourite colors.

Pozdrawiam

Best

Ela

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *