Zapraszam do subskrybcji newslettera!

Mam wrażenie, że blogowe życie troszkę podupada. Pewne technologie się rozwijają, inne tracą na znaczeniu.  Kompletnie zanikły fora dyskusyjne. Kto by pomyślał jeszcze kilka lat temu?

Świat się zmienia i my także. Zauważyłam, że takie uparciuchy jak ja, którym zależy na kontakcie z czytelnikami proponują im subskrypcję newslettera. Sama jestem czytelniczką kilku takich newsletterów i bardzo to sobie chwalę. Autorzy proponują w nich treści tylko dla subskrybentów, piszą o swoich planach, wydarzeniach itd. Taki newsletter trafia prosto do mojej skrzynki pocztowej. Mam czas i ochotę – klikam ciekawe treści, nie mam czasu – newsletter jest w mojej skrzynce i czeka na moja wolną chwilę. Treści nie znikają jak na tablicy facebooka, tylko czekają sobie na mnie. Mam nadzieję, że Wy także polubicie to rozwiązanie i zechcecie subskrybować mój newsletter.

 

*Podając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji ze strony elazeman.pl, której właścicielem i administratorem jest Elżbieta Zeman. Twoje dane nie będą przekazywane innym podmiotom/firmom.

Wzór za darmo!

Na zachętę przygotowałam wzór na narzutę “Sezon grzewczy” i daję ją w prezencie wszystkim subskrybentom newslettera. Wzór jest całkowicie za darmo – dostęp do niego dostaniesz po zapisaniu się na listę (jako dokument w formacie PDF). Po testach wiem, że niektóre serwery pocztowe mogą link do zatwierdzenia wrzucać do folderów “Oferty” , “Powiadomienia” itd. (taki mam sygnał od użytkowniczek Gmaila)

Powstanie tej narzuty mogłyście śledzić na bieżąco tu, na blogu. Ponieważ szyłam ja ok. pół roku, w trakcie pracy nad nią spisywałam wszystkie ważne informacje.  Zebrałam je teraz dla Was, abyście mogły uszyć podobną narzutę dla siebie lub swoich bliskich. To łatwy wzór. Będzie odpowiedni nawet dla początkujących quilterek.  Moja narzuta spodobała się młody ludziom, którym ją sprezentowałam – mojemu synowi Kubie i jego dziewczynie  Adzie. Adę możecie zobaczyć na zdjęciach – w pięknym jesiennym plenerze prezentuje gotową narzutę. Pochwalcie się koniecznie swoją uszytą pracą z tego wzoru! Czekam na Wasze maile w tej sprawie na poczta@elazeman.pl!

Tu można się zapisać do newslettera

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie!
Ela

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 komentarzy “Zapraszam do subskrybcji newslettera!”