Patchworkowe podsumowanie roku 2018

Koniec roku. Czas podsumowań.

Co uszyłam w 2018 roku?

Jest tego sporo:

Moje prace można było zobaczyć na kilku wystawach:

Wraz z entuzjastkami patchworku z bliższych i dalszych okolic działam w grupie Patchwork Cokolwiek Pomorski. Staram się także działać na nieco szerszą skalę i angażuję się w projekty Stowarzyszenia Polskiego Patchworku.

Bardzo konsekwentnie prowadzę mojego bloga. Co tydzień zamieszczam tu nowy wpis. Nie chcę, żeby to miejsce było jedynie formą pamiętnika pod hasłem co zrobiłam/co uszyłam. Zamieszczam tu linki do ciekawych wzorów, piszę posty z poradami i instrukcjami. Od niedawna możecie także korzystać z mojego newslettera. Wszystkie osoby, które się zapisują otrzymują za darmo mój wzór “Sezon grzewczy”:

*Podając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji ze strony elazeman.pl, której właścicielem i administratorem jest Elżbieta Zeman. Twoje dane nie będą przekazywane innym podmiotom/firmom.

Pierwszy newsletter, który wysłałam w listopadzie zawierał wzór PP na choinkę. Bardzo mnie ucieszyło tak dobre przyjęcie tego wzoru przez liczną grupę szyjących. Oglądanie Waszych choinek uszytych z mojego wzoru przyniosło mi dużo radości i satysfakcji. Dziękuję Wam. Na styczeń przygotowuję kolejny wzór dla subskrybentów. Tym razem coś w klimacie walentynkowym, tak, żebyście miały dość czasu na szycie do 14 lutego.

Plany

Projektowanie własnych patchworkowych wzorów to mój plan na przyszłość. Może kiedyś stworzę wzór na sampler albo jakąś piękna narzutę? Na razie ćwiczę małe formy i poznaję program do projektowania patchworków, który mam od niedawna.

W planach szyciowych mam przede wszystkim ukończenie kilku rozgrzebanych projektów. Wchodzę w 2019 rok z kilkoma ufokami, niestety. Chyba muszę też przyjrzeć się niektórym z nich i na serio zastanowić się, czy nie zalegają zbyt długo. Tylko co zrobić z nieskończoną pracą, do której straciło się serce?

Nie zamierzam także odpuszczać jeśli chodzi o moje zaangażowanie w rozwijanie grupy Cokolwiek Pomorskiej i pracę na rzecz Stowarzyszenia Polskiego Patchworku. Niektóre działania zaplanowane na rok 2019 w rzeczywistości już są w trakcie realizacji: pracujemy nad kolejnym numerem naszej gazetki “Szyjemy Patchwork”, a duży projekt “Z mchu i paproci” już został odpalony. To są dwie duże rzeczy, które będą mnie angażowały w nadchodzącym czasie.

Pozdrawiam Was jeszcze w starym roku i życzę pomyślności i spełnienia marzeń w nadchodzącym 2019.
Ela

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Patchworkowe podsumowanie roku 2018”