Zaserduszkowana. Gotowa poduszka

Zaserduszkowana. Gotowa poduszka

Ostatnio u mnie same serca.


Pierwsze serce zaprojektowałam i uszyłam w związku z newsletterem. Mam nadzieję, że wszyscy zainteresowani otrzymali wzór PP na serduszko.


Ja postanowiłam moje, uszyte w celu przetestowania wzoru, spożytkować na poduszkę. Poduszka wyszła całkiem spora: ma ok. 50×50 cm. Elementem centralnym jest panel z serduszkiem, a po nim paseczki w stylu log cabin. Wierzch poduszki wypikowałam z wolnej ręki wykorzystując dość proste elementy: kółeczka i linie. Wewnątrz jest ocieplina bawełniana, pikowanie cienkimi nićmi bawełnianymi. . Tył poduszki uszyłam z resztki materiału lnianego w drobną czerwono-białą krateczkę, który pozostał mi z szycia letniej bluzeczki.

Przygotowując wzór rozpatrywałam różne wersje kolorystyczne. Ostatecznie zwyciężyła tradycyjna – z czerwonym serduszkiem.


Drugie serduszko przygotowałam na warsztaty. Jeden z wariantów już pokazywałam. Tym razem zmieniałam nie tylko kolory tkanin, ale także sam układ łatek.


Czy to koniec serduszkowych projektów? Chyba nie. Mam już następne pomysły. Do Walentynek zdążę jeszcze coś uszyć. Pozdrawiam Was Bardzo serdecznie
Ela

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 + fourteen =