Wiosenny ptaszek na Juki Day


Juki Day

Po raz drugi biorę udział w imprezie “Juki Day” organizowanej w Pracowni Koty na Płoty w Gdańsku. Tym razem przygotowałam kurs szycia techniką paper piecing w oparciu o mój własny wzór. Impreza już jutro – 6 kwietnia od godz. 9.00 Nawet jeśli nie udało się Wam zapisać na mój warsztat, zapraszam na inne atrakcje w imieniu organizatorów.

Wiosenny ptaszek

“Wiosenny ptaszek” techniką paper piecing to dobry pomysł dla początkujących. Nie powinien sprawić trudności osobom, które nigdy tą techniką nie szyły. Wiem, że wolnych miejsc na moich zajęciach już nie ma.

Jeśli ktoś chciałby uszyc samodzielnie “Wiosennego ptaszka” będzie miał taką możliwość. Wzór będzie już od soboty dostępny w sklepie internetowym i stacjonarnym (Koty na Płoty w gdańskim Garnizonie) w zestawie z kompletem tkanin do jego uszycia.

Bardzo jestem ciekawa jak Wam się spodoba taka propozycja. Przygotowanie wzoru, szycie testowe, a potem przygotowanie wszystkiego do druku zajęło mi ostatnio sporo uwagi.

Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie trzymała pięciu srok za ogon i nie tworzyła jednocześnie kilku innych rzeczy. Projektowanie wzorów techniką PP bardzo mi się spodobało – jest to dla mnie logiczna łamigłówka: jak to zrobić, żeby dało się uszyć? Przygotowałam kilka wzorów, które aktualnie testują moje koleżanki. Bardzo Wam dziękuję! Testy są bardzo ważne. Pomagają mi wyłapać błędy i udoskonalić pomysły.

Jeden z testowych bloczków użyłam do uszycia torby na zakupy. Torba wyszła bardzo poręczna, ale sam wzorek jeszcze będę modyfikować. Jeśli pomysł z zestawami Wam się spodoba, taki balonik (poprawiony) będzie kolejną propozycją.

Z wiosennymi pozdrowieniami!
Ela

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *