Classic Blue kolorem roku 2020

Classic Blue kolorem roku 2020

Bardzo mnie ucieszyła ta wiadomość. Instytut Pantone wybrał na ten rok piękny odcień classic blue jako kolor roku 2020. Z pewnością pojawi się nie tylko na ulicach, w modnych ciuchach, ale i w wystroju wnętrz.

Classic blue

Niebieski to od dawna mój ulubiony kolor (obok zieleni), więc ta wiadomość jest dla mnie bardzo dobra! Nic tylko szyć to, co mi w duszy gra!

Wieczorne niebo

W styczniu skończyłam szycie topu patchworkowego w kolorach wieczornego nieba. Niedawno udało nam się zabrać top na spacer po bałtyckiej plaży i zrobić kilka fajnych zdjęć:

Tkaniny są pofarbowane za pomocą barwników procion mx w odcieniach niebieskiego, zgaszonej fuksji i piasku. Całość ma ok. 150×150 cm. Teraz sobie poczeka na pikowanie.

W kolorze blue

Na koniec chciałabym Wam przypomnieć inne moje prace w odcieniach niebieskiego. Tak jak pisałam wyżej – niebieski gości u mnie często, czy to pod postacią indygo, czy innych:

Mam Wam do pokazania jeszcze jeden, nieco mniejszy top, już mniej zaniebieszczony 🙂 Postaram się ogarnąć rzeczywistość i zameldować się za tydzień 🙂 A tymczasem pozdrawiam!

Ela

1 komentarz

Niebieski to zdecydowanie nie moja bajka. Ale na szczęście jest tyle innych że wciąż jest z czego wybrać i szyć 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twelve − 10 =