O mnie

Nazywam  się Elżbieta Zeman. Projektuję, farbuję, szyję i pikuję. Patchwork i quilt to moja pasja. Prowadzę kursy i warsztaty poświęcone różnym patchworkowym technikom oraz farbowaniu tkanin.

Jestem członkinią Stowarzyszenia Polskiego Patchworku. W latach 2018-2020 byłam redaktorką naczelną czasopisma pt. “Szyjemy Patchwork”, którego głównym założeniem jest popularyzacja patchworku oraz budowanie społeczności poprzez wymianę doświadczeń.

Chętnie biorę udział w konkursach i wystawach patchworkowych. Niektóre z tych wydarzeń współorganizuję. Więcej o wystawach  i moich publikacjach TUTAJ. Od kilku lat tworzę wraz z entuzjastkami patchworku lokalną grupę  Patchwork Cokolwiek Pomorski.

Jeśli interesuje Cię współpraca ze mną, zapraszam do kontaktu.

Informacje o firmie:

Pracownia Patchworkowa Elżbieta Zeman, NIP: 5881326200

Adres: ul. Gafki 4, 84-241 Gościcino

Tel. 515 808 092 

poczta@elazeman.pl

Założenie i prowadzenie działalności gospodarczej ”Pracownia Patchworkowa Elżbieta Zeman”  jest współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: “Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 (więcej informacji)