O mnie

Miło mi, że interesujesz się tym,  co robię. 
Ta strona istnieje od 2015 roku. Piszę tu o mojej pasji, jaką jest patchwork.
Zajmuję się  promowaniem i rozwijaniem patchworku w realnym świecie, nie tylko prowadząc bloga w wirtualnej rzeczywistości.  Więcej o tym przeczytasz poniżej.

Lubię dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem.  prowadzę kursy i warsztaty poświęcone różnym patchworkowym technikom oraz farbowaniu tkanin. 

Od trzech lat tworzę wraz z entuzjastkami patchworku z bliższych i dalszych okolic grupę  Patchwork Cokolwiek Pomorski. Raz w miesiącu spotykamy się “na szycie” w Gdańsku.  Organizujemy wspólne pokazy naszych prac, szyjemy grupowe projekty, spędzamy razem czas ucząc się na wzajem i wspierając w rozwijaniu naszej wspólnej pasji. 

Działam także na nieco szerszą skalę i angażuję się w projekty Stowarzyszenia Polskiego Patchworku. Pełnię funkcję wiceprezeski Stowarzyszenia, jestem koordynatorką i organizuję wiele przedsięwzięć i projektów Stowarzyszenia: wystaw, konkursów, spotkań.

Jestem redaktorką naczelną czasopisma pt. “Szyjemy Patchwork”, którego głównym założeniem jest popularyzacja patchworku oraz budowanie społeczności poprzez wymianę doświadczeń.

Chętnie biorę udział w konkursach i wystawach patchworkowych. Niektóre z tych wydarzeń współorganizuję. Więcej o wystawach TUTAJ.

Jeśli interesuje Cię współpraca ze mną, zapraszam do kontaktu. Nie wahaj się,  jeśli  chcesz skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia w zakresie szycia patchworków i farbowania tkanin. A może interesuje Cię inna forma współpracy? Zapraszam! Jestem gotowa rozważyć każdą propozycję.

 

Kontakt

Zapraszam!