Ostatnio mam tendencję do używania prostych geometrycznych wzorów. Taki jest także ten patchworkowy top.

Z akcentem

MG 6670

Jasne kolory podbiłam kontrastowym akcentem w postaci ciemnogranatowych elementów. Całość powstała z tkanin farbowanych przeze mnie ręcznie w grudniu. Wymiary patchworku to ok. 125×125 cm.

Zdjęcia zrobione na tej samej wyciecze na Półwysep Helski, na której fotografowany był patchwork “Wieczorne niebo” :

To już kolejny patchwork z prostokątów, który uszyłam (poprzedniego chyba nawet tu nie pokazałam). Generalnie szyje się szybko, a najwięcej zabawy jest z układaniem kompozycji. Prostokąty mają po 4×6 cali. Do wycinania używałam linijki “stripology” – bardzo ułatwiła mi ciachanie.

MG 6393

Zmiany, zmiany, zmiany…

Zdjęcie tego patchworkowego topu znalazło się na stronie głównej elazeman.pl. Jak widzicie wprowadziłam ostatnio sporo zmian. Teraz wygląda inaczej właśnie strona główna. Powstała także strona zbierająca odnośniki do ciekawych wpisów na blogu. Jest ona dedykowana Dla początkujących i zawiera kilka odnośników do prostych wzorów bloków patchworkowych oraz porad przydatnych na początku patchworkowej drogi. Do tego mały bonus 🙂

Zmieniłam także treść i wygląd dwóch stron informacyjnych – O mnie i Kontakt. Na tej ostatniej znajdziesz formularz, za pomocą którego możesz napisać do mnie wiadomość. Starałam się, żeby strona zyskała nową oprawę graficzną, ale przede wszystkim, aby była przejrzysta i dobrze służyła moim czytelniczkom i czytelnikom. Mam nadzieję, że tak właśnie będzie!

Pozdrawiam Was serdecznie!
Ela

elazeman

Podobne wpisy

4 komentarze

  1. Fajne zestawienie kolorków. Podoba mi się ten niebieski marmurkowy 🙂 Pozdrawiam serdecznie:)

Możliwość komentowania została wyłączona.