Wszystko zdradziłam w tytule wpisu.

I already said everything in the title [“Feeling like orange…” – deadline for contest application prolonged]

Jeśli jeszcze się zastanawiacie nad udziałem w tym konkursie – lepiej weźcie się za szycie! Więcej informacji o zasadach, regulamin i karta zgłoszeniowa jest na stronie Stowarzyszenia Polskiego Patchworku – tutaj.

Ja napiszę tylko, że uszyłam i zgłosiłam 🙂 Ponieważ regulamin konkursu nie pozwala pokazywać prac przed wielkim finałem, więc z prezentacją mojej pracy konkursowej muszę się wstrzymać. Bardzo Was zachęcam do udziału w tym konkursie. Regulamin pozwala na twórcze potraktowanie tematu i pokazanie co nam w duszy gra. Ja szyłam z tym większą przyjemnością, że pomarańczowy to jeden z moich kolorów-faworytów.

Pomarańczowo mi...If You are still not sure about taking part in this contest – better start sewing!  More info about rules and an application form are available on Polish Patchwork Society website – here.

I can only say that I made it and send it 🙂 Rules say, that You can not show Your work before the big final, so I have to wait to present it to You. I stronly encourage You to take part in the contest. Rules are flexible, You can be creative and show whatever plays in Your soul. I really enjoyed sewing it, as orange is one of my favourite colors.

Pozdrawiam

Best

Ela

Podobne wpisy