Dzisiaj mam dla Was prezent w postaci pliku PDF do pobrania. Jest to instrukcja – Mini kosmetyczka Tutorial jak uszyć?

Wstęp

Jak wiecie w ostatnim czasie uszyłam dość sporo kosmetyczek: większych i mniejszych. Często spotykałam się z pytaniami dotyczącymi szczegółów szycia. Każda z nas ma swoje sposoby i sposobiki na konstrukcję i wykończenie tego typu drobiazgów. Ja również. Próbowałam różnych metod szycia i ta, którą opisuję w tutorialu najbardziej przypadła mi do gustu. To nie znaczy, że jest jedynie słuszna. Jest wiele miejsc w sieci, gdzie znajdziecie różne sposoby szycia kosmetyczek. Ja jestem bardzo wdzięczna Małgosi, za to, że kiedyś zechciała podzielić się ze mną swoją metodą szycia. Warto sprawdzać różne techniki i wybrać dla siebie to, co najbardziej nam odpowiada. Może akurat będzie to moja propozycja?

Mini kosmetyczka tutorial

W tutorialu opisuję sposób szycia malutkiej kosmetyczki, która może być portmonetką, dyskretnikiem, małą kosmetyczką do damskiej torebki. Bardzo łatwo można zmienić rozmiar kosmetyczki i dostosować go do swoich potrzeb lub do ilości posiadanego materiału. Moje kosmetyczki powstają w duchu zero waste – szyję je z resztek tkanin pozostałych z innych projektów.

Prezent dla Ciebie

Instrukcja to prezent dla Ciebie – możesz go pobrać i szyć z niego kosmetyczki dla siebie i najbliższych. Proszę, abyś nie rozpowszechniała mojej instrukcji i nie kopiowała jej w żadnej formie.

Mam nadzieję, że tutorial okaże się przydatny dla Ciebie. Napisz koniecznie w komentarzu jak Ci poszło! Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz podzielić się efektami swojej pracy w mediach społecznościowych i oznaczysz mnie. Możesz użyć mojego hasztaga #elazeman lub oznaczyć moje konto na FB lub Instagramie.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w szyciu kosmetyczek!
Ela

MG 7166m

Podobne wpisy