Wyszedł mi taki post zbiorczy, bo jak bym chciała o każdej rzeczy jeden dawać, to do marca mam piątki zajęte 😉 Trochę przesadziłam z tym marcem, ale nie za dużo. Jest więc o wystawie “Biało-czerwona”, jest wzór choinki dla subskrybentów newslettera. No i nasza wystawa – “Ja z Siostrą” 🙂

Po pierwsze

Pokażę Wam co uszyłam na wystawę “Biało-czerwona”. To komplet kartek o wymiarach 10×15 cm. Szyłam wyłącznie na wystawę, nie na konkurs. Kartki są minimalistyczne – jedyną ozdobą jest pikowanie i niewielkie “ozdoby”: guzik, tasiemka, kawałki tyveku.

Do 2 grudnia wystawę można oglądać w Teatrze Ziemi Rybnickiej, a potem będą kolejne odsłony w Polsce i nie tylko. Moje maleńkie kartki są tylko niewielkim elementem tej wystawy. Do podziwiania jest wiele pięknych prac, a całość robi ogromne wrażenie. Jako jedna z organizatorek jestem bardzo dumna z tej wystawy: jest efekt “woow!”  🙂

rybnik

Po drugie

Nasza wystawa: “Ja z Siostrą”. Czas ucieka i przygotowania pędzą już pełna parą. Poza wybraniem prac, muszę doszyć brakujące tunele.  Karolina powiedziała mi, że na wystawę dobrze jest przygotować jakąś nową pracę, nigdzie nie pokazywaną. No doodbra! Szyję. Nie wiem, czy zdążę. Może się uda.  Mam top, czeka na pikowanie. Trochę to szalone, ale przyjemne. Nie pokazuję, bo wiecie – coś musi być niespodziankowego. Tak Siostra mi powiedziała 🙂

Zapraszam Was bardzo serdecznie do Galerii “Stacji Orunia” Gdańskiego Archipelagu Kultury. Już od 14 grudnia będzie można oglądać nasze prace patchworkowe.

46316356 1896621917051500 5841781681547116544 o

Po trzecie

To nie wszystko, bo jeszcze przygotowuję drugi numer naszej gazety   – nie sama, ale z koleżankami redaktorkami 🙂 Kto chce czytać – zapraszam w nasze “szeregi”. Gazetka jest bezpłatnie rozsyłana członkom Stowarzyszenia. (na zdjęciu – okładka pierwszego numeru)

szyjemypatch okladka

Jak widzicie nie próżnuję 🙂 Lista zadań do odfajkowania leży na biurku, bo inaczej bym nie podołała. Ale ja lubię taki stan. Odpocznę sobie w Święta (lepiąc pierogi?).

Pozdrawiam Was serdecznie
Ela

Podobne wpisy

4 komentarze

  1. Pracowity listopad i grudzień. Uwijasz się jak w ulu.
    Dziękuję za choineczki 🙂
    Nie powiem, że nie wyglądam listonosza bom bardzo ciekawa czy tym razem Panie Redaktorki będą nas inspirować 🙂
    Pozdrawiam
    Kamila

  2. Śliczne te karteczki są. Najbardziej mi się podoba zupełnie biała tylko z czerwonym guzikiem. Dziekuję za choineczki:)

Możliwość komentowania została wyłączona.