Dziś mam dla Ciebie Planer patchworkowy, dzięki któremu możesz śledzić postępy w szyciu swoich projektów.

Jak powstał planer?

Pomysł na planer to wynik dyskusji, które niegdyś prowadziłyśmy z Beatą. Bardzo spodobały nam się wtedy takie trackery i inne karty, a także całe zeszyty/notesy pomagające w planowaniu i realizacji projektów patchworkowych. Niestety są dostępne tylko w języku angielskim, więc czas na taki projekt po polsku! Postanowiłam przygotować planszę z trackerem do śledzenia postępów w szyciu i udostępnić ją na blogu.

Planer patchworkowy

Co zawiera planer?

Planer daje możliwość śledzenia postępów w ośmiu projektach patchworkowych. Pozwala zaznaczać na jakim stopniu zaawansowania jest każdy projekt. Wyróżniłam następujące etapy:
Wzór
Tkaniny
Cięcie
Wierzch
Spód
Kanapka
Pikowanie
Lamówka
Zdjęcia
Finał

Chcesz zmotywować się do ukończenia swoich projektów? Z pomocą przyjdzie Ci Planer patchworkowy. To narzędzie pozwoli Ci śledzić Twoje projekty, zaznaczać wykonaną czynność i cieszyć się z postępów w pracy.

planer patchworkowy

Zasady użytkowania

Do pobrania jest plik PDF w formacie A4. Można go wydrukować na domowej drukarce. Najlepiej powiesić w widocznym miejscu i uzupełniać na bieżąco 🙂

Planer patchworkowy przygotowałam dla czytelników mojego bloga do użytku osobistego. Można drukować wiele egzemplarzy Planera. Proszę nie przesyłać/nie udostępniać nikomu pliku i nie wykorzystywać go do celów komercyjnych.

Plik do pobrania

Jak Ci się podoba ten pomysł? U mnie już wisi na tablicy przy biurku i motywuje mnie do kończenia rozgrzebanych projektów. Przyrzekłam sobie, że nie rozpocznę nowego dopóki któregoś nie skończę 🙂

Pozdrawiam
Ela

quilter tracker planer patchworkowy

Podobne wpisy