Na drugim końcu Polski trwa właśnie ciekawa wystawa patchworkowa.

Tym razem zapraszam Was do Bolesławca. Od połowy kwietnia do końca maja w Bolesławieckim Ośrodku Kultury – Międzynarodowym Centrum Ceramiki trwa wystawa “Świat tkanin i kolorów”.  Możecie obejrzeć na niej prace ponad trzydziestu quilterek ze Stowarzyszenia Polskiego Patchworku, w tym moją. Pomysłodawczynią i główną organizatorką wystawy jest Jolanta Filipowicz. Może w ramach nadchodzącej majówki dobre wiatry przywieją Was do Bolesławca? Zachęcam do odwiedzenia wystawy, bo jest co oglądać.

Moja praca na tej wystawie to “Lucy in the Sky”, czyli niebieska Gypsy Wife.

MG 1191

Na wystawie wisi obok innej pracy wykonanej według tego samego wzoru. Jej autorką jest Basia Pieczyńska. Myślę, że to zestawienie jest ciekawe i sama chętnie bym się przyjrzała obu pracom wiszącym obok siebie. Niestety, z powodu odległości, nie byłam obecna na wernisażu. Relację z tego wydarzenia możecie zobaczyć TUTAJ.

Pozdrawiam wiosennie
Ela

 

 

 

 

Podobne wpisy

2 komentarze

  1. Bardzo mi się podobają obie Twoje “Cyganki”. Też żałuję, że do Bolesławca mam naprawdę sporo kilometrów. Z drugiej strony cieszę się, że od jakiegoś czasu widać w naszym kraju pewnego rodzaju ożywienie patchworkowe. Mnie już chyba igła w maszynie zardzewiała 😉 może najbliższe dni to zmienią. Pozdrawiam 🙂

    1. U mnie po miesiącu praktycznie bez szycia nareszcie coś się ruszyło. Mam nowe pomysły i zabrałam się do roboty

Możliwość komentowania została wyłączona.