Już grudzień, a tu żadnych nowości z życia Pani Lali. Prawda jest taka, że nie mam weny do pisania. Na szczęście wenę do szycia i pikowania mam 🙂 A powinnam więcej pisać i lepiej dbać o tzw. social media. Tymczasem dzielę czas pomiędzy pracę z komputerem a pracę z Panią Lalą ze wskazaniem na Panią Lalę 🙂

W drugiej połowie listopada na ramie zagościło kilka prac i teraz trochę o niektórych z nich.

Narzuta Jesienna (2)

Pamiętacie dwa patchworki, które uszyłam wiosną? Oba są już pełnoprawnymi narzutami. Pikowałam je od krawędzi do krawędzi. Żółta jest w iście klonu, a na czerwonej zagrał wzór w lilijki. Obie mają jesienną ciepłą kolorystykę i całkiem spore rozmiary. Czerwona jest jeszcze w sklepie 🙂 Zapraszam do zakupu!

Instrukcja szycia tej narzuty jest dostępna w moim sklepiku!

Obie narzuty pokazane w tym wpisie znalazły już swoich nabywców. Jeśli chcesz samodizelnie uszyć podobną – instrukcjeszycia znajdziesz w moim sklepiku.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś, abym to ja uszyła dla Ciebie taką narzutę – sprawdź moja ofertę szycia na zamówienie.

Obrus na święta

Lubię mój dom w zimowej, świątecznej odsłonie. Choć nigdy nie szaleję z ozdobami, to zawsze pojawiają się u mnie świąteczne akcenty. W tym roku wymyśliłam sobie nowy obrus patchworkowy na Święta. A może na całą zimę?

MG 0132

Kolory ma takie, że spokojnie może służyć nam i bez atmosfery Świąt. Pikowałam go z linijkami, uzupełniałam kompozycję pikowaniem z wolej ręki.

Całość ma wymiary 150 x 150 cm. Wierzch powstał wiosną z tkanin, które wcześniej sama farbowałam.

Co nowego w Pracowni?

Mamy z panią Lalą sporo nowych kolorów nici do pikowania. Jest w czym wybierać! Są to wzmacniane nici poliestrowe Ariadna Artyn 80E. Bardzo dobrej jakości!

Dla naszych klientek sprowadziłam także ocieplinę silikonową (150 gr/ m kw.). Jest to opcja ze wszech miar ekonomiczna (10 zł m br/ szer. 160 cm) oraz puchata 🙂 Teraz macie wybór pomiędzy wypełnieniem swojego patchworku bawełną lub silikonem 🙂 Oczywiście można także przysłać nam swoje własne wypełnienie.

Chcesz mieć własny zimowy otulacz albo nową narzutę na łózko? Uszyłaś patchwork i nie wiesz jak poradzić sobie z jego pikowaniem? Zamówienia złożone w grudniu obejmuje zimowa promocja

pin blog

Więcej informacji jak zwykle na stronie pikowanienalongarmie.pl

Jest także opcja dla tych, którym patchworki bardzo się podobają i chcieliby je mieć, ale sami nie szyją. Część moich prac wystawiam na sprzedaż w moim sklepie internetowym. Zapraszam! Przesyłka prac gratis! Łatwe płatności internetowe! Pamiętajcie, że wystawiam jedynie produkty gotowe, nie trzeba czekać na uszycie.

Pozdrawiamy serdecznie
Ela i Pani Lala

Podobne wpisy