Czas najwyższy przerwać panującą tu ciszę. Była ona spowodowana nawałem prac organizacyjnych związanych z przeprowadzką.

Przeprowadzka Pracowni

Od 1 marca 2021 Pracownia Patchworkowa działa w nowym miejscu. Urządzenie nowej przestrzeni zajęło mi sporo czasu i energii. Niewiele sił pozostało mi na bardziej twórcze działania szyciowe. Przyznaję się jednak, że planowanie i urządzanie pracowni, domu i ogrodu to kreatywne wyzwanie, które sprawia mi radość i satysfakcję.

Pracownia już prawie ogarnięta. Prawie, bo jak się przyjrzycie zdjęciom, część rzeczy nadal tkwi w kartonach przeprowadzkowych. Ja natomiast uczę się nowej przestrzeni. Najczęściej padające pytanie to “gdzie ja wpakowałam… (nitki/igły/ nożyczki/itp.)” I tak w kółko. Chyba muszę zrobić podpisy na szafkach i pudłach, żeby wiedzieć co gdzie trzymam.

W nowym miejscu

Ta więc przestrzeń (z grubsza) opanowana, Pani Lala uruchomiona na nowo. Było trochę emocji, czy na pewno zadziała. Na szczęście zaśpiewała do mnie, jak zwykle, melodię powitalną i śmiga – jak to Lala 🙂 Ze spokojem ogłaszamy wiosenną gotowość do pracy.

Po małej przerwie możemy z Panią Lalą zaopiekować się Waszymi patchworkami 😉 Czas realizacji zamówień wynosi dwa tygodnie od otrzymania przesyłki. Aktualna cena pikowania standardowego (od krawędzi do krawędzi – pantograf) wynosi tylko 80 zł za metr kwadratowy, pozostałe ceny (pikowanie z linijkami, indywidualne, usługi dodatkowe) nie uległy zmianie. Zapraszamy z Panią Lalą do skorzystania z naszej oferty! Przypominam jeszcze stałym klientkom o rabacie. Ta kwestia nie uległa zmianie!

Plany

Sytuacja pandemiczna powoduje, że trudno cokolwiek planować, ale próbuję zrobić grafik warsztatów farbowania na wiosnę i lato. Na pewno będą to zajęcia plenerowe, więc jest szansa, że obostrzenia zostaną złagodzone na tyle, aby takie zajęcia mogły się odbywać. Planuję powtórkę z ubiegłorocznych tematów: farbowanie naturalne, warsztaty indygo i shibori oraz farbowanie barwnikami Procion MX. Już dziś zapraszam!

Serdecznie pozdrawiamy!
Ela i Pani Lala

z pamietnika pani lali 8

Podobne wpisy

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.