Macie ochotę na warsztaty farbiarskie? W lipcu i sierpniu proponuję trzy spotkania warsztatowe poświęcone farbowaniu. Będą to warsztaty z naciskiem na praktyczną stronę farbowania. Każda uczestniczka samodzielnie przećwiczy wszystkie niezbędne procedury tak, aby później móc samodzielnie powtórzyć farbowanie.

Zajęcia będą miały bardzo kameralny charakter. W ramach każdych warsztatów tylko cztery uczestniczki. Moim celem jest przekazanie 100 procent wiedzy i umiejętności niezbędnych do farbowania w danej technice.

Co proponuję na lato 2020?

warsztaty farbiarskie
warsztaty farbiarskie

Zaczynamy od barwników Procion MX. Wzrasta ich popularność. Przemawia za tym łatwość użycia, coraz większa dostępność, ale przede wszystkim wspaniałe kolory! Za pomocą tych barwników można uzyskać praktycznie każdy odcień jaki tylko sobie wymarzymy.

Więcej informacji o tym spotkaniu znajdziesz tutaj.

warsztaty farbiarskie indygo

Indygo i shibori – to spotkanie w całości będzie poświęcone jednemu barwnikowi. Poznanie procedury kadziowania indygo długo było moim marzeniem, a teraz chętnie podzielę się z Wami tym doświadczeniem. Będziemy farbować naturalnym indyjskim barwnikiem.

Więcej informacji o tych warsztatach znajdziesz tutaj

warsztaty farbiarskie natura

Kolory z natury, a więc barwniki roślinne. Takie, które możemy pozyskać w najbliższym otoczeniu i te bardziej egzotyczne. Nieco inna gama kolorów, które mają tę wspaniałą cechę, że zawsze do siebie pasują. Czary matki natury 🙂

Więcej informacji o tych warsztatach znajdziesz tutaj

Zapisy, ceny, promocje

Do końca czerwca opłata za udział w warsztatach w ramach promocji jest obniżona:

Farbowanie bez tajemnic – 250 zł (cena regularna 275 zł)

Indygo i shibori – 275 zł (cena regularna 300 zł)

Kolory z natury – 275 zł (cena regularna 300 zł)

Proponuję promocję dla osób, które zechcą wziąć udział w dwóch lub trzech warsztatach. Zniżka dla nich wynosi dodatkowo 5%.

Zapisy : Tel. 515 808 092 lub poczta@elazeman.pl

Warsztaty farbiarskie 2019 – co było

Tegoroczna edycja obejmująca trzy letnie warsztaty farbiarskie to okazja, aby w kilkuosobowej grupie nauczyć się barwienia tkanin na swoje projekty.

W ubiegłym roku miałam okazję prowadzić warsztaty farbowania barwnikami Procion MX w Gdańsku (sierpień 2019).

Więcej zdjęć w Relacji z warsztatów

Warsztaty farbowania barwnikami naturalnymi w Leśnym Ogrodzie Botanicznym, które prowadziłam dla dzieci i ich rodziców obejmowały barwienie różnymi roślinami, w tych także indygo.

Fot. Witold Ciechanowicz (LOB Marszewo)

Relacja z tych warsztatów i więcej zdjęć – tutaj

Serdecznie zapraszam!
Pozdrawiam
Ela

Letnie warsztaty Farbiarskie 2020

Aktualna oferta kursów i warsztatów – tutaj

Podobne wpisy